Sepetim ( 0 )
Kategoriler

Kapıda Ödeme Seçeneği

Okul Öncesi Destek alışveriş sitemizde kapıda ödeme sistemiyle alışveriş başlamıştır. 

Siz değerli kullanıcılarımıza her zaman uygun fiyatlı okul öncesi ürünleri sunan www.okuloncesidestek.com sitemizde kapıda ödeme sistemimiz bulunmaktadır. 

Kapıda ödeme sistemi nedir?

Kapıda ödeme sistemi internetten ürün siparişi verildiğinde hiç bir ücret ödenemez. Ürünü kargo görevlisi size teslim ederken aldığınız ürünlerin ücretini kargo görevlisine verirsiniz. 

Kapıda ödeme sisteminden nasıl faydalanılır?

Sitemizden alışveriş yaparken ürünleri sepetinize ekleyiniz. Satın al butonuna bastıktan sonra gerekli bilgileri doldurduktan sonra ödeme seçeneği olarak "kapıda ödeme"yi seçmeli ve siparişi tamamla butonuna basmalısınız. Bu şekilde kapıda ödeme sistemiyle siparişinizi vermiş olursunuz. 

Kapıda ödeme sisteminin ücreti ne kadardır?

Kapıda ödeme sistemi, kargo firmasının tahsilatı nedeniyle belli bir maliyet içermektedir. Bu maliyet yüzde ile belirlenmektedir. Ancak Okul Öncesi Destek bu ücreti minimize ederek tüm alışverişlerde sabit ücret belirlemiştir. Ne kadarlık alışveriş yaparsanız yapın kapıda ödemenin ek ücreti sitemizde 9 TL olarak belirlenmiştir. Bu ücreti kargo firması kendi komisyonu olarak almaktadır. Okul Öncesi Destek sitesinin aldığı bir ücret değildir. 

Siparişlerim ne zaman kargoya verilir?

Siparişleriniz eğer gün içerisinde saat 15:00'a kadar verilmişse aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir. Saat 15:00dan sonda verilen siparişler ertesi iş günü kargoya verilmektedir. 

Kargolar İstanbul/Kağıthane'den kargoya verilmektedir. Türkiye'nin en uzak mesafesine en geç 4 gün içerisinde ulaşmaktadır. 

Ortalama kargo ulaşma süresi

Kargo firmalarından kaynaklı sorunlar bir kenara bırakılırsa ortalama olarak süreler şu şekildedir. 

İstanbul içi: Ortalama 2 Gün

Ankara: Ortalama 2 gün

İzmir: Ortalama 2 gün

Adana: 3 Gün

Antalya: 3 Gün

Ağrı, Hakkari, Van, Ardahan, Erzurum vs. 4-5. iş günü

Diğer iller: ortalama 4 iş günü içerisinde.

NOT: Bu kargo süreleri ortalama olarak verilmiştir. Bir gün erken ya da bir gün geç teslimat da yapılabilmektedir. 

Her türlü soru ve sorunlarınız için iletişim:

Tel: 

Cep: 0532 705 0780

Sabit: 0 212 295 4827